Działki Kadyny - Łęcze

Działka | Sprzedaż | Łęcze

140 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
140 000 PLN
Cena za m2
42 PLN
Pow. działki
3 323 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Przeznaczenie
Budowlana
Numer oferty
66/14487/OGS

Opis

Działki położone niedaleko Zalewu Wiślanego na terenie Wysoczyzny Elbląskiej, niedaleko miejscowości Kadyny, znanej dzięki stadninie koni, cegielni oraz zabytkom z czasów Prus Wschodnich ( pałac letni cesarza Prus Wilhelma II, stajnie, oberża, szkoła, klasztor, poczta )

Oferowane nieruchomości gruntowe położone są w pobliżu pięknych lasów liściastych, idealnych dla miłośników grzybobrania. Tereny, na których położone są działki świetnie nadają się do turystyki rowerowej a także jazdy konnej. Ok. 10 km do Bałtyku. Większe miasta w okolicy: Elbląg, Malbork, Frombork, w odległości ok 20-30 km. Do Gdańska ok. 60 km. Atrakcyjność terenu znacząco zwiększa powstający przekop Mierzei Wiślanej.

Do sprzedania 20 geodezyjnie wydzielonych sąsiadujących ze sobą działek rolnych, w cenie ok 45 zł/m2. Działki o powierzchni od ok 3000 m2 do 9800 m2. Można kupić każdą z osobna, większy obszar lub w całości, ponad 9 ha. Obowiązujące Studium zezwala na tym terenie na zabudowę ekstensywną budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Gmina w trakcie uchwalania Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zgodnego ze Studium. Wkrótce z mocy prawa działki staną się działkami budowlanymi co w konsekwencji znacznie podniesie ich wartość ( cenę )

Teren uzbrojony. Jest wodociąg i kanalizacja.

Światłowód ( internet ).

Polecamy !

Malgorzata Dobosiewicz

Malgorzata Dobosiewicz

Dodatkowe informacje

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Greenwood Nieruchomości z siedzibą przy Warszawska 24/3, Konstancin-Jeziorna (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@greenwood-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM